Projeler
Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüz İşbirliği ile Beyoğlu Belediyesi Okmeydanı Fetih Halı Sahasında, çocuklara yönelik ücretsiz Futbol Okulu kayıtlarımız başladı. Tıklayınız.
Kurs Başvuruları
Beyoğlu Belediyesi’nin organize ettiği 18-30 yaş aralığında üniversite öğrencileri ve mezunlarına yönelik Beyoğlu Dil Akademisi açılıyor. Tıklayınız.
akademi beyoğlu
Akademi Beyoğlu’nda, Bakanlıkların, Üniversitelerin ve STK katkıları ile geniş tabanlı altyapı oluşturuldu. Akademi Beyoğlu sitesini ziyaret etmek içintıklayınız.
Facebook
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan projelendirmesiyle 2005 yılından beri gençlere yaşam koçluğu eden Gençlik Merkezi Mart 2011 tarihinde Şişhanede yeni merkezine taşınmıştır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

BGDD

Beyoğlu Gençleri Dünyayı Dolaşıyor Projesi" Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın gençlere verdiği önemi en iyi anlatan projelerden biri olup Beyoğlu’nda yaşayan gençlerin fark yaratmasını, derin modern bir vizyona sahip olmalarını...

KEFKEN ÇEVRE VE YAZ KAMPI

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan tarafından altı yıldır başta Beyoğlu gençlerine olmak üzere, tüm Beyoğlu vatandaşlarına, Beyoğlu’nun Karadeniz’e açılan kapısı Kefken Çevre ve Yaz Kampı’nda hizmet verilmektedir.

KURSLAR

Kişisel Gelişim Kurs Eğitimleri 2007 yılında Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın girişimiyle başlamış ve binlerce gencin bu kurslardan istifade etmesine imkân sağlamıştır. Beyoğlu Belediyesinin destekleyip ...

KÜLTÜR GEZİSİ

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan gençlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla kültür-sanat projelerinde gençlere tam destek sağlamaktadır. Bu bağlamda Beyoğlu ilçesi dâhilinde bulunan Lise ve İlköğretim...

FOTOĞRAFÇILIK

Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi Fotoğraf Kulübü 2011 yılının Kasım ayında kuruldu. Temel hedefi fotoğrafla uğraşmayı seven katılımcılara temel fotoğraf eğitimi vermek olan bu birim...

GENÇLİK TİYATROSU

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın, sanata ve gençliğe yaptığı yatırımlardan biri olan Beyoğlu Belediyesi Gençlik Tiyatrosu, ilk provalarına 2012 – 2013 Eğitim döneminde başladı.

Beyoğlu Dil Akademisi Açılıyor!
Beyoğlu Dil Akademisi Açılıyor!
Beyoğlu Belediyesi’nin organize ettiği 18-30 yaş aralığında üniversite öğrencileri ve mezunlarına yönelik Beyoğlu Dil Akademisi açılıyor.
Hobi Atölyesi Kayıtları Başladı
Hobi Atölyesi Kayıtları Başladı
Akademi Beyoğlu’nda açacağımız Hobi Atölyeleri ile kısa sürede, hayat boyu sürdürebileceğiniz yeni beceriler kazanabileceksiniz.
Okmeydanı Fetih Spor Tesislerinde Ücretsiz Futbol Okulu Açılıyor!
Okmeydanı Fetih Spor Tesislerinde Ücretsiz Futbol Okulu Açılıyor!
Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüz İşbirliği ile Beyoğlu Belediyesi Okmeydanı Fetih Halı Sahasında, çocuklara yönelik ücretsiz Futbol Okulu kayıtlarımız başladı.
Okmeydanı Fetih Spor Tesisleri Ücretsiz Olarak Halkımızın Hizmetine Açıldı!
Okmeydanı Fetih Spor Tesisleri Ücretsiz Olarak Halkımızın Hizmetine Açıldı!
Beyoğlu’nda sporu ve sporcuları desteklemek amacıyla yeni bir adım atıldı. İlçede bulunan sahaların ve spor alanlarının Beyoğlu Belediyesi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ortak çalışmaları sonucu genç sporculara, amatör spor kulüplerine hizmet sunacak şekilde düzenlenmesi ile ilgili çalışmalar başlatıldı.
Futbol Okulu Kayıtları Başlıyor!
Futbol Okulu Kayıtları Başlıyor!
Beyoğlu Belediyesive Beyoğlu Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüz İşbirliği ile gerçekleştirdiğimiz, çocuklara yönelik Futbol Okulu için kayıtlar başladı.
Dijital Dünya Pazarı Seni Bekliyor!
Dijital Dünya Pazarı Seni Bekliyor!
Beyoğlu Belediyesi ve Haliç Üniversitesi İşbirliği ile Dijital Pazarlama ve E-Ticaret Uzmanlığı Eğitimi Kayıtlarımız Başladı!
Beyoğlu Belediyesi ve İŞKUR  işbirliği ile Kariyer Kursu Kayıtları Başladı!
Beyoğlu Belediyesi ve İŞKUR işbirliği ile Kariyer Kursu Kayıtları Başladı!
Kurslarımıza katılmak için öncelikli olarak online ön kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.
YDS Hazırlık Kursu Kayıtları Başladı
YDS Hazırlık Kursu Kayıtları Başladı
Yabancı dil bilgisini ölçmek isteyen, akademisyen olmayı hedefleyen veya lisansüstü eğitime adım atmak isteyen hemen her adayın öncelikli olarak girdiği sınavlardan biri de Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavıdır. ÖSYM tarafından düzenlenen YDS’ye hazırlanmak isteyen gençler için YDS Hazırlık Kursu açıyoruz.
Haydi Kadınlar, Semt Konakları’nda Buluşuyoruz
Haydi Kadınlar, Semt Konakları’nda Buluşuyoruz
Beyoğlu Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğümüzün organize ettiği kadınlara yönelik spor dersleri için kayıtlar başladı.
ALES Hazırlık Kursu Kayıtları Başladı
ALES Hazırlık Kursu Kayıtları Başladı
Kurslarımıza katılan adaylar hızlı soru çözme tekniklerini öğrenerek konularla ilgili pratik yapma imkânı bulacak.
<Ekim 2020>
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031