Projeler
7-14 yaş arasındaki çocuklarımızın fiziksel gelişimlerine destek olmak, sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak için düzenlediğimiz Spor Okulları kayıtlarımız başladı. Tıklayınız.
Kurs Başvuruları
Teknoloji derslerinden dil kurslarına, enstrüman ve müzik kurslarından görsel ve sahne sanatları branşlarına kadar yaklaşık 50'den fazla kurs için kayıtlarımız başladı. Tıklayınız.
akademi beyoğlu
Akademi Beyoğlu’nda, Bakanlıkların, Üniversitelerin ve STK katkıları ile geniş tabanlı altyapı oluşturuldu. Akademi Beyoğlu sitesini ziyaret etmek içintıklayınız.
Facebook
Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan projelendirmesiyle 2005 yılından beri gençlere yaşam koçluğu eden Gençlik Merkezi Mart 2011 tarihinde Şişhanede yeni merkezine taşınmıştır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

BGDD

Beyoğlu Gençleri Dünyayı Dolaşıyor Projesi" Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın gençlere verdiği önemi en iyi anlatan projelerden biri olup Beyoğlu’nda yaşayan gençlerin fark yaratmasını, derin modern bir vizyona sahip olmalarını...

KEFKEN ÇEVRE VE YAZ KAMPI

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan tarafından altı yıldır başta Beyoğlu gençlerine olmak üzere, tüm Beyoğlu vatandaşlarına, Beyoğlu’nun Karadeniz’e açılan kapısı Kefken Çevre ve Yaz Kampı’nda hizmet verilmektedir.

KURSLAR

Kişisel Gelişim Kurs Eğitimleri 2007 yılında Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın girişimiyle başlamış ve binlerce gencin bu kurslardan istifade etmesine imkân sağlamıştır. Beyoğlu Belediyesinin destekleyip ...

KÜLTÜR GEZİSİ

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan gençlerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla kültür-sanat projelerinde gençlere tam destek sağlamaktadır. Bu bağlamda Beyoğlu ilçesi dâhilinde bulunan Lise ve İlköğretim...

FOTOĞRAFÇILIK

Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi Fotoğraf Kulübü 2011 yılının Kasım ayında kuruldu. Temel hedefi fotoğrafla uğraşmayı seven katılımcılara temel fotoğraf eğitimi vermek olan bu birim...

GENÇLİK TİYATROSU

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ın, sanata ve gençliğe yaptığı yatırımlardan biri olan Beyoğlu Belediyesi Gençlik Tiyatrosu, ilk provalarına 2012 – 2013 Eğitim döneminde başladı.

Sinema Akademisi Başlıyor!
Sinema Akademisi Başlıyor!
Gençlere yeni olanaklar sağlayan, yeteneklerini keşfetme ve kendilerini geliştirme fırsatı sunan Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde yeni bir kurs programı başlatıyoruz. Alanının uzman ve bu alanda en iyiler arasında kendilerine yer bulmuş isimler ile Beyoğlu Belediyesi Sinema Akademisini açıyoruz.
İngilizce Konuşma Kulübü Kayıtları Başladı
İngilizce Konuşma Kulübü Kayıtları Başladı
Dünya vatandaşı gençler Beyoğlu’nda yetişmeye devam ediyor. Kişisel gelişim ve hobi alanlarında düzenlediğimiz elliden fazla kurs ile gençleri yetenekleri doğrultusunda yönlendirmeyi ve onlara yeni ilgi alanları kazandırmayı hedefliyoruz. Yabancı dil kurslarında da devam eden çalışmalarımıza İngilizce Konuşma Kulübü ile bir yenisini daha ekliyoruz.
Kurtuluş Savaşı’nın Kahraman Kadınları
Kurtuluş Savaşı’nın Kahraman Kadınları
Kurtuluş Savaşı, tüm milletimizin birlik ve beraberlik içinde, büyük bir varoluş mücadelesi olarak tarihe kazınmıştır. Kadını, erkeği, genci, yaşlısı ve her bölgeden binlerce gönüllüsü ile vatanın bütünlüğü ve milletin refahı için hem cephe gerisinde hem de cephede Kuvâ-yi Milliye ruhunu canlandırarak zaferin kazanılmasını sağladılar.
İngilizce Konuşma Kulübü Kayıtları Başladı
İngilizce Konuşma Kulübü Kayıtları Başladı
Beyoğlu kültürü, tarihi ve sanatı ile her gün binlerce turisti misafir etmektedir. Biz de düzenlediğimiz yabancı dil kursları ile gençlerin küreselleşmesine ve güçlü bir iletişim becerisine sahip olmalarına imkân tanıyoruz.
Spor Okulları İçin Kayıtlar Başladı!
Spor Okulları İçin Kayıtlar Başladı!
Beyoğlu’nda her mevsim spor yapmaya ve yaptırmaya devam ediyoruz. 7-14 yaş arasındaki çocuklarımızın fiziksel gelişimlerine destek olmak, sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak için düzenlediğimiz Spor Okulları kayıtlarımız başladı.13 farklı branşta çalışma gerçekleştireceğimiz spor kurslarında uzman eğitmenler öğrencilerimize eşlik ediyor olacak.
Psikolojik Danışmanlık Hizmeti
Psikolojik Danışmanlık Hizmeti
Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi olarak her yıl düzenlediğimiz Kişisel Gelişim ve Hobi Kursları ile binlerce gencin yeteneklerini keşfetmesine ve becerilerini geliştirmesine yardımcı oluyoruz. Bunların yanı sıra üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için düzenlediğimiz Üniversite Hazırlık Kursları ile yükseköğrenime hazırlık sürecinde onların en büyük destekçileri oluyoruz.
Genç Seyyahlar Beyoğlu’nu Geziyor
Genç Seyyahlar Beyoğlu’nu Geziyor
Beyoğlu’nda eğitim gören gençlerin ilçenin tarihini ve kültürünü tanımaları amacıyla hayata geçirilen ‘Seyyah Beyoğlu’ Kültür Gezileri’nin bugünkü konukları Kasımpaşa Anadolu Lisesi öğrencileri oldu.
Haydi Gençler, Sizi Bekliyoruz!
Haydi Gençler, Sizi Bekliyoruz!
Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde Kişisel Gelişim ve Hobi Kurslarında yeni döneme hazırız. Teknoloji derslerinden dil kurslarına, enstrüman ve müzik kurslarından görsel ve sahne sanatları branşlarına kadar yaklaşık 50’den fazla kurs için kayıtlarımız başladı.
Haydi Kadınlar, Semt Konakları’nda Buluşma Vakti
Haydi Kadınlar, Semt Konakları’nda Buluşma Vakti
Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğümüzün organize ettiği kadınlara yönelik spor dersleri için kayıtlar başladı. Step, Pilates ve Aerobik dersleri ile kadınları bu dönem de hareket bekliyor olacak. Hem ev hanımları için hem de çalışan hanımlar için oluşturduğumuz farklı seanslar ile sağlıklı şekilde kilo vermek ya da formunu korumak çok daha kolay hale geliyor.
Başkan Yıldız Kefken Kampı’nda Gençlerle Birlikte Etkinliklere Katıldı
Başkan Yıldız Kefken Kampı’nda Gençlerle Birlikte Etkinliklere Katıldı
Kefken Çevre ve Yaz Kampı, 5. Hafta misafirlerini ağırladı. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız da kampı ziyaret ederek gençlerle birlikte etkinliklere katıldı.
<Ocak 2020>
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031