<Ocak 2019>
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Yaz Spor Okulları ile Tatiller Daha Eğlenceli

Beyoğlu Belediyesi, çocukları ve gençleri her türlü kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, sağlıklı yaşama kültürünü aşılamak amacıyla açtığı yaz spor okullarında bu sene 4000 çocuk  22 farklı noktada düzenlenen 9 branşta eğitimlerini gerçekleştirdi. Beyoğlu’nun geleceği olan çocuklarımız futbol, basketbol, voleybol, yüzme, savunma sporları, yelken, masa tenisi, jimnastik ve satranç branşlarında spor eğitimi alırken bir taraftan da keyifli bir yaz tatili geçirmenin mutluluğunu yaşadılar. Duygularını, düşüncelerini ve davranışlarını kontrol etme becerisi kazanarak tatillerini daha verimli hale getirdi. Spor ve sporcu disiplinini öğrenerek sosyalleşme ve kendini gösterme imkânı buldu. Eğitimler, geniş saat aralıklarında ve belediyemizin temin etmiş olduğu materyaller ile yapıldı.

Yaz Spor Okulları ile kendini geliştiren öğrencilerimiz sezonu, yine eğlenceli aktivitelerin bol olduğu Yaz Spor Okulları Kapanış Programı ile tamamlayacak. 30 Ağustos Salı günü,  Beyoğlu Stadı’nda gerçekleştirilecek olan kapanış programında öğrencilerimizi, birbirinden farklı ve eğlenceli aktiviteler bekliyor.

Şişme oyun parkurları, eğlenceli oyunlar ve balonlar ile etkinliğe renk katacak palyaço animatörler, öğrencilerimizden her birinin boy gösterebileceği çeşitli yarışmalar, onları şaşırtacak ve düşündürecek olan illüzyon ve ipli kukla gösterileri ile çocuk kulübü aktiviteleri, Yaz Spor Okulları Kapanış Programı’nda hem öğrencilerimiz hem de aileleri için hazır olacak. Şenlik havasında geçecek olan muhteşem günde popcorn, pamuk şeker, dondurma ve kapanış programlarımızın vazgeçilmezi etli pilav gibi ikramlarımız olacak.

30 Ağustos Salı günü saat Sütlücede yer alan Beyoğlu Stadı’nda 16.00’da başlayacak olan kapanış programına katılan tüm öğrencilerimiz Yaz Spor Okulu Madalyası almaya hak kazanacaklar

Beyoğlu Gençlik Merkezi'ni Facebook'dan takip edin!