<Şubat 2020>
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Kış Spor Okulları Kayıtlarımız Başladı

Beyoğlu’nda Kış Spor Okulları sezonu yeniden başlıyor. Gençlerimizin sağlıklı bir geleceğe adım atması ve spor kültürünü benimsemeleri için her sene düzenlediğimiz Kış Spor Okulları’nda bu sene 10 farklı branşta eğitimler verilecek. Okul dışındaki tüm vaktini evde hareketsiz geçirerek teknolojiye bağımlı hale gelen çocuklar yerine, enerjisini doğru yönde kullanan, takım ruhunu hisseden, sağlıklı ve sosyal çocuklar yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Beyoğlu Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü ile Beyoğlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün ortaklaşa organize ettiği Kış Spor Okulları her yıl binlerce öğrenciyi sporla buluştururken aileleri de sporun önemini kavrayarak, çocuklarının gelişimlerini yakından izleme fırsatı buluyor. Gençlerimizin hem şimdinin hem de geleceğin başarılı sporcuları arasında yer almaları için gereken eğitimin temeli Kış Spor Okullarımızda atılırken geleceklerini şekillendirmeleri için uzman eğitmenlerimiz öğrencilerimizin yanında oluyor.

Beyoğlu Belediyesi Semt Konakları’nda ve Beyoğlu’nda bulunan spor tesislerinde gerçekleşecek olan Kış Spor Okullarına kayıt olmak isteyen öğrencilerimiz, başvuru formunu Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nden, ilk ve ortaokul müdürlüklerinden ya da kendilerine en yakın Semt Konağı’ndan temin edebilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

Beyoğlu Gençlik Merkezi'ni Facebook'dan takip edin!