<Eylül 2020>
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Takımını Kur, Gel!

Beyoğlu Belediyesi olarak bünyemizde bulunan Piyalepaşa Sahasını amatör spor kulüplerimizin ve gençlerimizin hizmetine sunuyoruz. Futbol branşında iyi eğitimli ve kaliteli sporcuların yetişmesi için tahsis ettiğimiz Piyalepaşa Sahası, halı sahaların açılması ile birlikte yeniden faaliyete geçiyor.

Pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında kapatılan halı sahalar, yeniden açılmaya başlandı. Bizler de sporu seven, futbola ilgi duyan ya da arkadaşlarıyla iyi vakit geçirmek isteyen gençler için sahamızı açıyoruz. Tesisin temizlik ve dezenfektasyon işlemleri belediyemiz tarafından sürekli olarak uygulanacak. Alana gelen tüm sporseverler maske ile gelmek zorunda olacak ve ateş ölçümleri tesis personeli tarafından yapılacak. Belirlenen hijyen noktalarında el dezenfektanı kullanılacak. Soyunma odaları ve duşların kullanımı kısıtlanacak, tek kullanımlık kağıt havlu gibi hijyen malzemeleri güvenli kaplarda muhafaza edilerek kullanıma sunulacak. Tesis içinde aldığımız bu ve bunun gibi birçok önlem ile gençlerimizin en sağlıklı ve verimli ortamda spor yapmasına olanak sağlıyoruz.

Tesisten faydalanmak isteyen gençlerimiz kayıtlarını beyoglu.bel.tr adresinden online olarak gerçekleştirebilecekler. Gençler! Piyalepaşa Sahası, sizleri bekliyor. Takımını kur, gel.

Başvuru İçin Tıklayınız

Tüm Haberler için Tıklayınız...

Beyoğlu Gençlik Merkezi'ni Facebook'dan takip edin!