<Ocak 2020>
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Haberler

22

2020

Sinema Akademisi Başlıyor!
Gençlere yeni olanaklar sağlayan, yeteneklerini keşfetme ve kendilerini geliştirme fırsatı sunan Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde yeni bir kurs programı başlatıyoruz. Alanının uzman ve bu alanda en iyiler arasında kendilerine yer bulmuş isimler ile Beyoğlu Belediyesi Sinema Akademisini açıyoruz.

17

2020

İngilizce Konuşma Kulübü Kayıtları Başladı
Dünya vatandaşı gençler Beyoğlu’nda yetişmeye devam ediyor. Kişisel gelişim ve hobi alanlarında düzenlediğimiz elliden fazla kurs ile gençleri yetenekleri doğrultusunda yönlendirmeyi ve onlara yeni ilgi alanları kazandırmayı hedefliyoruz. Yabancı dil kurslarında da devam eden çalışmalarımıza İngilizce Konuşma Kulübü ile bir yenisini daha ekliyoruz.

19

2019

Kurtuluş Savaşı’nın Kahraman Kadınları
Kurtuluş Savaşı, tüm milletimizin birlik ve beraberlik içinde, büyük bir varoluş mücadelesi olarak tarihe kazınmıştır. Kadını, erkeği, genci, yaşlısı ve her bölgeden binlerce gönüllüsü ile vatanın bütünlüğü ve milletin refahı için hem cephe gerisinde hem de cephede Kuvâ-yi Milliye ruhunu canlandırarak zaferin kazanılmasını sağladılar.

31

2019

İngilizce Konuşma Kulübü Kayıtları Başladı
Beyoğlu kültürü, tarihi ve sanatı ile her gün binlerce turisti misafir etmektedir. Biz de düzenlediğimiz yabancı dil kursları ile gençlerin küreselleşmesine ve güçlü bir iletişim becerisine sahip olmalarına imkân tanıyoruz.

30

2019

Spor Okulları İçin Kayıtlar Başladı!
Beyoğlu’nda her mevsim spor yapmaya ve yaptırmaya devam ediyoruz. 7-14 yaş arasındaki çocuklarımızın fiziksel gelişimlerine destek olmak, sağlıklı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak için düzenlediğimiz Spor Okulları kayıtlarımız başladı.13 farklı branşta çalışma gerçekleştireceğimiz spor kurslarında uzman eğitmenler öğrencilerimize eşlik ediyor olacak.

26

2019

Psikolojik Danışmanlık Hizmeti
Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi olarak her yıl düzenlediğimiz Kişisel Gelişim ve Hobi Kursları ile binlerce gencin yeteneklerini keşfetmesine ve becerilerini geliştirmesine yardımcı oluyoruz. Bunların yanı sıra üniversiteye hazırlanan öğrencilerimiz için düzenlediğimiz Üniversite Hazırlık Kursları ile yükseköğrenime hazırlık sürecinde onların en büyük destekçileri oluyoruz.

30

2019

Genç Seyyahlar Beyoğlu’nu Geziyor
Beyoğlu’nda eğitim gören gençlerin ilçenin tarihini ve kültürünü tanımaları amacıyla hayata geçirilen ‘Seyyah Beyoğlu’ Kültür Gezileri’nin bugünkü konukları Kasımpaşa Anadolu Lisesi öğrencileri oldu.

04

2019

Haydi Gençler, Sizi Bekliyoruz!
Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde Kişisel Gelişim ve Hobi Kurslarında yeni döneme hazırız. Teknoloji derslerinden dil kurslarına, enstrüman ve müzik kurslarından görsel ve sahne sanatları branşlarına kadar yaklaşık 50’den fazla kurs için kayıtlarımız başladı.

03

2019

Haydi Kadınlar, Semt Konakları’nda Buluşma Vakti
Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğümüzün organize ettiği kadınlara yönelik spor dersleri için kayıtlar başladı. Step, Pilates ve Aerobik dersleri ile kadınları bu dönem de hareket bekliyor olacak. Hem ev hanımları için hem de çalışan hanımlar için oluşturduğumuz farklı seanslar ile sağlıklı şekilde kilo vermek ya da formunu korumak çok daha kolay hale geliyor.

02

2019

Başkan Yıldız Kefken Kampı’nda Gençlerle Birlikte Etkinliklere Katıldı
Kefken Çevre ve Yaz Kampı, 5. Hafta misafirlerini ağırladı. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız da kampı ziyaret ederek gençlerle birlikte etkinliklere katıldı.

30

2019

Beyoğlu’nda Tecrübeli ve Profesyonel Yelkenciler Yetişiyor
Beyoğlu Belediyesi açtığı Beyoğlu Yelken Okuluyla tecrübeli ve profesyonel yelkenciler yetiştiriyor. Teorik ve uygulamalı olarak verilen eğitimlere her yıl yaklaşık 500 öğrenci katılıyor.

10

2019

Yks Tercih Destek Merkezi Açılıyor
Öğrencilerimizi yönlendirmek, atacakları adımda yanlarında olmak, onları desteklemek ve tercihlerini en doğru şekilde yapabilmelerini sağlamak amacıyla YKS Tercih Destek Merkezi açıyoruz

09

2019

Beyoğlu’nda Yaz Spor Okulları İle Eğitime Ara Vermek Yok!
Her yıl binlerce çocuğu sporla tanıştıran Beyoğlu Belediyesi Yaz Spor Okulları, bu yaz da yoğun ilgi gördü. Futboldan voleybola, yüzmeden masa tenisine kadar 11 farklı branşta ücretsiz olarak verilen eğitimler çocukların ve ailelerinin yüzünü güldürdü.

05

2019

Kefken Kampı Türkiye’nin 81 İlinden Gençleri Ağırlıyor
Beyoğlu Belediyesi Kefken Çevre Yaz Kampı’nı ziyaret eden Başkan Yıldız, gençlerle bir araya gelerek sohbet etti. Gençlerle birlikte etkinliklere de katılan Başkan Yıldız, “Türkiye’nin 81 ilinden çocuklarımız var burada. Amacımız gençlerimizi geleceğe hazırlamak. Biz gençlerimiz için varız ve her zaman onlar için elimizden geleni yapacağız” dedi.

03

2019

Başkan Yıldız Görüntülü Bağlantı İle Kefken Kampı’ndaki Gençleri Selamladı
Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, Kefken Çevre Yaz Kampı’nda düzenlenen söyleşiye görüntülü bağlantıyla katılarak gençleri selamladı. Gençlerle sohbet eden Başkan Yıldız, kendilerini "Payitaht: Abdülhamid" dizisinin setine götürme sözü verdi.

01

2019

Kefken Yaz Kampı 16. Sezona Kapılarını Açtı
Beyoğlu Belediyesi'nin 15 yıldır aralıksız olarak düzenlediği Kefken Çevre Yaz Kampı, 16. sezonuna kapılarını açtı. Kampın ilk misafirleri, Kasımpaşa İskelesi önünde düzenlenen törenin ardından otobüslerle Kefken'e uğurlandı.

30

2019

Beyoğlu’nda Yaz Spor Okulları Kayıtları Başladı
7-14 yaş aralığındaki çocuklara sporu sevdirmek, bedensel ve zihinsel gelişimlerine destek olmak için açılan Yaz Spor Okulları’nda futbol, basketbol, voleybol, yüzme, yelken, masa tenisi, satranç, tenis, badminton, savunma sporları ve jimnastik dersleri verilecek.

30

2019

Beyoğlu’nda Bu Yaz Yine Kefken Coşkusu Yaşanacak
Beyoğlu Belediyesi Kefken Çevre Yaz Kampı 16. sezonunda da gençleri bekliyor. Her yıl Beyoğlu gençlerinin dört gözle beklediği Kefken Kampında yeni dönem için kayıtlar başladı. 

22

2019

4. Beyoğlu Okullar Arası Satranç Turnuvası Ödül Töreni ile Son Buldu
4. Beyoğlu Okullar Arası Satranç Turnuvası’nın ödül töreninde konuşan Başkan Demircan, “İçerisinde bulunduğumuz çağ, bilişim çağı. Onun için gençlerimiz, robotik, yazılıma çok yakın duruyor. Dolayısıyla bu satrancın stratejisi, hamlesi, planlaması, projelendirmesi ve çocuklara kattığı hareketliliğe önem veriyorum.” dedi.

20

2019

4. Beyoğlu Okullar Arası Satranç Turnuvası Başladı
Öğrencilerde olumlu rekabet duygusu oluşturmak amacıyla düzenlenen “4. Beyoğlu Okullar Arası Satranç Turnuvası”nın açılışında konuşan Başkan Demircan, “Satranç sadece bir spor değil bir yaşam tarzıdır. Bu anlamlı etkinliğe katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Beyoğlu Gençlik Merkezi'ni Facebook'dan takip edin!